„ještě Jsi Mě Celou Nahou Neviděl, Viď?

May 25, 2017

- Diskrétně, Muž Do 40 Let - praha - Ona Hledá

Podívej, jak mi krásně narostl v ruce. Pak poklesla zpět. Nedokázal jsem zabránit výbuchu. S kojnou by tě mělo pojit zvláštní pouto. Ležela na široké manželské posteli s tváří zabořenou do polštáře a vzlykala. Když jsem jí pohladil prsa přes bradavky, zavzdychala. „Ještě jsi mě celou nahou neviděl, viď? Náhle si mě znovu přitáhla blíž a cítil jsem nový nápor až překvapivě pevných prsů snad ještě plných mléka s velkými hroty bradavek. V poledne jí mléko teklo tak, že ho musela začít odstříkávat

Můžeš mi zatím třeba sáhnout na kozičky.

sex seznamka

“říká smutně.Byteček má útulnej a vůbec nemusíme uklízet.Pan manžel asi vynahrazuje svou nepřítomnost dostatečným přísunem financí.Sedám si v jídelně ke stolu a Soňa nalévá každému dvě decky bílého.Soňa mě pomalu kouří a něžně si rukou hraje s mými varlaty a já se zatím oddávám ochutnávání kundičky.Je sladká a hebká.Nádherně se líže a hezky se mi otevírá když do ní vjíždím jazykem.Poštěvák tvrdne ještě víc a já ho žmoulám mezi rty a kroužím na něm jazykem.Soňa na mě přede blahem a zintenzivňuje sání a lízání mého ptáka.Prohýbá se na mě a kroutí a já tuším,že se dočkám první lepkavé sprchy.I v sobě začínám pociťovat vzrůstající tlak a podle toho jak se Soňa s plnou pusou snáží křičet vím,že nic nemusím zadržovat.V momentě,kdy mě zalévá snad půl litru kundí šťávy,stříkám i já Soně do pusy svoje husté sperma.Oba se chvějeme rozkoší z nádherného vrcholu. “Políbí mě na rty a mnou projede taková vlna vzrušení,že to se mnou cukne. Po chvilce se Soňa svalí na postel vedle mě,položí mi hlavu na prsa.S polibkem do chloupků zašeptá “děkuji” a oba v pevném objetí usneme. „Ale já bych radši zašel s vámi někam na kafe.„Nic se neděje.Dlouho o mě nikdo takhle mladý nezavadil ani pohledem a vy jste mě málem rovnou skolil na zem.“„Budu se moc těšit.Tak zatím ahoj.Za půl hodiny sedím celý nesvůj u kafe a vyhlížím tu krásnou postavu v černozeleném.Začínám mít strach,že to vzdala a čekám zbytečně,když jí najednou zahlédnu.Ale už má jiné oblečení,tamto zřejmě bylo pracovní.Černé legíny do púli lýtek krásně obepínají její hladké nohy a zvírazňují prdelku naprosto užasného tvaru.Bílé tílko zcela odhaluje černá ramínka a naznačuje obrys krajkových košíčků,ve kterých se tísní dvě skvostná ňadra,která sem tam trochu přetékají přes okraj. “Ty a stará?“Bydlím tady hned nad kopcem.Doufám,že tam nemám moc binec.To víš,sama na celej byt a pořád v práci.”Omlouvá se do předu.

Byl nejvyšší čas k tomu ho zasunout, ona měla stejnou potřebu. Když skončila, zapnula si šaty, prohlásila, že chutnám stále stejně dobře, a že už by jsme mohli jet. Vyjeli jsme a cesta během hovoru rychle ubíhala, když Hana sáhla na mé šortky v rozkroku a parádně se bavila tím, jak jsem vzrušený. V tu chvíli jsem byl celý mokrý.Dlouho jsem to nevydržel a začal stříkat. Po pravdě vypadala dobře. Nejprve na poštěváčku. Konečně jsem ji odstrčil a začal sát její bradavku v již rozepnutých šatech a rukou ji dráždil jak na poštěváčku, tak po celé vnější kundě. Cítil jsem, že už budu stříkat, tak jsem vytáhl ocas a připravil ho k výstřiku na zadek.

V ústí Nad Labem Je Lepší Nezávazný Flirt, Nebo Vážný Vztah?

Môj pohľad z tváre smeruje na tvoje prsia, sú luxusné ako celá TY. Je čas do teba prvý krát vniknúť, tešili sme sa nato, od prvej chvíle čo sme sa spoznali na amatéroch. Prvá dávka je taká hustá a je jej toľko že ti steká po ústach, brade až jej kvapôčky sa objavujú na tvojom hrudníku. Sledujem tú tvoju koketnosť a iskričky v očiach ako mi uprene sledujú rozkrok. Buším do teba a stonám ti do ucha tie najchlípnejšie prasačiny, celý ten čas ale mám chuť na tvoj analík, bez kecov a bez gumy sa ti tam vystriekať a užit si slasť o akej sa mi snívalo celý ten čas.

Cestujem za tebou celú tu diaľku, z konca Slovenskej republiky, na Sever Čiech. Áno som BI, a ty tiež. 
Celý spotený a vyšukaný ležíme vedľa seba a užívame si okamžiky orgazmu.

sex seznamka