Opět Si Šeptla: Nech Mi Tam Pár Kapiček, Chci Tě Ochutnat A Vysát Do Poslední Kapičky!nechal Jsem Běžet Motor, Aby Nám Klimatizace Vytvořila Příjemné Teplíčko.

May 29, 2017

Štěstí Osudová Seznamka - Recenze - plzeň

Co to pak následovalo jsem nečekal, ale velice mě to překvapilo a vzrušilo. V posledních sekundách jejího honění jsem ji bradavky vytahoval takovým způsobem, že byly snad dvoucentimetrové a rudě překrvené. Manželka si poposedla do zadu a celou svou kundou a prdelí mě začala dusit .Můj nos byl hluboko zanořen do kundičky nasával jediný možný přísun vzduchu z jejích dutin.Zmohl jsem se jen na úchop jejích koziček a zaslechl jsem stén vždy pokud jsem se jen dotkl předrážděných bradavek. Vůně její šťávy mě doháněla k šílenství.Naslinil jsem si ukazovák a začal jsem jí masírovat análek a pomalu vstupovat do zakázané chodby. Položili jsme se vedle sebe na deku a začli sledovat rozvíjející se akci na videu. V malém okamžiku jsme ze sebe strhali všechno oblečení i když po večerní koupeli ho na nás již moc nezbylo. Z kundičky se jí řinula šťáva, která ji stékala po stehnech až ke kolenům. Přešel jsem do opětovného vzrušení aniž by mně můj klacek poklesl.

Seznamka Brno

Tuhle polohu jsem již několikrát zažil, ale tak silný prožitek jsem ještě neměl. Chytil jsem ji za boky které mi krásně zapadly do rukou a začal jsem ji pomalu a dlouze protahovat. To její „Boží požehnání” bylo opravdu nadrozměrné. Teď jsem obdivoval, jak krásně trčí vzhůru. Proto jsem k ní nemohl přijít, kdy jsem chtěl, ale vždy přesně podle naplánovaného scénáře. Břicho bylo rajcovně kulaté, s několika těhotenskými jizvičkami. Pokud jsem nechtěl vyklouznout a to jsem opravdu nechtěl, musel jsem ji následovat. Někomu je to celkem jedno, kam to přijde, když už je to jednou venku. Stačilo lehce přitlačit a hladce jsem vklouzl hluboko dovnitř.

Erotické Rande V teplicích Naslepo, Aneb Klučina Šoustá Na Balkóně Dívku Ze Seznamky!

V osm hodin zazvonil zvonek a ve dveřích stála moje nejlepší kamarádka Petra.Brácha byl dnes taky doma,a tak sme souhlasily,aby se koukal s námi,koukali sme na nejaky horor uz ani nevím na jaký.Když to skončilo,Pavel pustil naky porno,jen tak,že bude sranda.Chvíli sme na to všichni tři koukali s otevřenou pusou a když sem se kukla na Pavla,nemohla sem přehlédnout tu obrovskou bouli v kalhotech,přejela sem mu po poklopci,tak aby si toho Petra nevšimla,přišlo mi to divný,ale docela se mi to i líbilo,chvíli sem ho jen tak hladila,ale bratr to už nemohl vydržet,vytáhl ho a poročil mi abych mu ho kouřila,bez protestu sem ho vzala do pusy a začala sem ho něžně sáta olizovat a přitom sem ho pomalu honila,parkrát sem mu poklepala jazýčkem na uzdičku,ale to už nevydržel,párkrát mu v něm zaškubalo a čtyřma výstřikama mi naplnil pusinku a já to všechno poslušně zpolykala.Otočila sem se na petru a všimla si že má ručku v ryflích a hladí si mušličku.přesunuli sme se všicni tři do ložnice.Položila sem si petru pěkně na postýlku a celou ji vyslíkla,měla krásný tělo na svůj věk,poměrně stejné jako sem měla já,Kozičky tak akorát do ručky a mušličku krásně vyholenou.Začala sem ji líbat,potom se přesunula na její kozenky a něžně sem kousala do jejích bradavek,petra začala zhluboka oddechovat.Přesunula sem se níž,jen co jsem se dotkla jazykem,její štávami promáčené a provoněně mušličky nahlas zavzdychala.Lízala sem ji chvíli pomalu potom sem trochu zrychlila,strčila sem jí prstík dovnitř a krásně ji jím šukala a přitom jazykem dráždila poštěváček,najednou se petra vzepjala a svíjela se v naprosté křeči orgasmu.

Bylo mi tehdy 14 let,nasi odjeli na víkend na chalupu a já zůstala s bratrem18 doma.Zrovna sem se začala chystat na diskotéku,když zazvonil telefon.Byla to kámoška že se jí dnes nikam nechce a jestli se nemůže stavit,že by sme skoukli nějakej ten film.Souhlasila sem. Pavel to celý pozoroval a tak už mu zase pěkně stál.Křikla sem na něj at mě pořádně ošuká jako nákou fenu a tak si klekl za mě a nabodl si mě zezadu Začal ho do mě strkat až na dno a pak až zase skoro až ven,Petra mu při tom žužlala koule,no prostě nádherná souhra,potom si mě otočil a začal mě mrdat klasicky,Petra mu pomalinku strčila prstík do zadečku a v ten moment do mě pavel explodoval a já se přitom svíjela v nádherných křečích dlouhého orgasmu.Potom pavel otpadl na postel a prudce oddychoval ale my sme to tak nenechaly,trochu sme ho pohonili a po pár tazích už zase stáljako dřevo,Petra se na něho nabodla a začala na něm dovádět jako divá,já sem si obkročmo sedla před jeho obličej aby mě mohl lízat,bylo to nádherný,slyšela sem vzdychat moji nejlepší kamarádku rozkoší a pritom sem cítila bratrův jazyk v sobě,dlouho netrvalo a byli sme všichni tři zase hotoví,tak to pokračovalo dál a dál,než jsme nakonec vyčerpáním kolem 3 ráno usnuli

Přijel jsem domů, holky už byly doma všechny, nepadla jediná otázka o tom, proč jedu tak pozdě, nebo jak jsem se měl já nebo jak se měly ony v Práglu ... prostě nic, taková dá se říct "domácí samoobsluha" co se týká stravy, kávy, bez dalších "navíc" činností.O Tvůj poštěváček jsem tolikrát brnknul a cítil i u sebe, že je to velké vzrušení ... Opět si šeptla: "Nech mi tam pár kapiček, chci Tě ochutnat a vysát do poslední kapičky!"Nechal jsem běžet motor, aby nám klimatizace vytvořila příjemné teplíčko. Nastartoval jsem a opustili jsme podzemní garáže obchodního cent ra - místa našeho prvního setkání, a vyjeli na nejbližší výpadovku, aby jsme byli co nejdříve z dosahu města a spousty lidí, kteří by nám v daný moment mohli jen závidět naše rozpoložení. Myslím, že jsme poobědvali mnoho vášnivých polibků viď?TY jsi byla tak, jak jsem Tě zanechal - s rozepatými kalhotami a podprsenkou ... nebyl čas se nějak před cestou upravovat, toužili jsme po splynutí našich těl víc, než jsme mohli tušit ...Stále jsem si říkal - né teď, ne tak brzy, ještě není ten okamžik, ještě jsem Tě neobdařil jemnými a pomalými zásuny mého pestíku do Tvé blizničky, kterou jsem do této doby obšťastňoval zajetím mé horké dlaně mezi Tvé kalhoty a kalhotky, jemně jsem masíroval ještě přivřené okvětní lísky a cítil, že první velké impulsy vnímá Tvůj poštěváček, který jakoby chtěl říct "...pokračuj, pokračuj!". Ale jsem rád, že díky tomu, že jsem to "utnul" dříve, než sis přála, že díky tomu sis mohla udělat i chvilku sama pro sebe, podívat se po obchodech, roztouženě si vychutnávat Tvé vzrušení z našeho vášnivého tulení se a líbání ... takže se dá říci, že něco zlé je k něčemu dobré, a snad teď nelituješ toho, že jsem to včera "utnul" o něco dříve, aspoň to bylo i částečně odpoledne i pro Tebe viď?Náááádhera!!! Mé dlaně četly Tvou šíji a celý krk, nenápadně sjížděly po Tvém hrudníku k Tvému pupíku, kde se rozprostírá zajímavá a svým způsobem jedinečná mapka na Tvém těle , jakoby to byla mapka pro piráty, jež Tě chtějí prozkoumat a najít Tvůj osobní poklad.