Trochu Zavrtěla Prdelí A Začala Se Na Ně Přirážet.

May 18, 2017

8 Rad, Jak Nezkazit První Rande V plzni

Těšil jsem se na večer, ale taky sem měl strach že zas zklamu. Dal mi facku a já utekl. Mladíku to se nebojíte klíšťat takhle v kraťasech do lesa?
Tehdy už toho bylo fakt moc, a nějak nebylo kde ukojit své touhy, vyžádal jsem si volno, doma sem  se vymluvil že jdu na houby a vydal jsem se k lesu.. Ani jsem nepostřehl že proti mně kráčí jedna paní která měla chatu hned vedle našeho sadu. Párkrát jsem ji viděl v plavkách a obdivoval jsem její pětky a tiše je záviděl jejímu manželovi. Když jsem zavadil o poštěváček sevřela mi hlavu stehny. Cítil jsem se hrozně. Péro mi napínalo kraťasy, cestou jsem si představoval jak bořím hlavu do voňavého klína jedné ze svých krásných spolužaček. Odsunula mě, romantiky mám doma dost a stlačila mou hlavu do jejího klína. Tak jsem si užil se svou o třicet let starší sousedkou. Spousta holek a já věčně nadržený sem to musel všelijak maskovat, sem tam si to udělat sám.

Seznamka Ostrava

a pinzetou vydělala žihadlo tak se mě šulinek postavil a styděl jsem se zvednout,když řekla hotovo už je venku.já jsem ale řekl že to ještě štípe že bych to chtěl namazat.Babička donesla alpu a nalila mě to na prcku,to začlo pálet ještě víc a aji mezi půlkama.A jak mě tak masírovala prcku tak sem se vzrušením s toho všeho začal pohybovat a třít o peřinu a řekl jsem babičko ještě a bylo to tak krásný že se mě s toho zatočila hlava a na peřině byl flíček ale už sem ho měl menšího. a plácla mě po prcce. Akorát se mě zeptala tak co bolí ještě?Já jsem byl červenej jako rak tou hanbou a řekl že už ne.pak mě babička řekla abych šel raději na dvůr že tam včelky nejsou.já jsem řekl že nemám trenky,ona řekla že to nevadí že jak přijde ze záchodu tak mě je vypere a do večera uschnou a šla.jak se tam v té kadibudce zavřela tak jsem hned utíkal ke škvírkám abych se podíval jak bude čůrat.Jak jsem tam tak čupěl nahatej,tak mě to zase vzrušilo a začal jsem si ho třít.a když jsem uviděl jak si tam babička svlékla zástěru a její bombardáky který zavěsila na hřebíček a zůstala tam nahatá stejně jako já akorád jsem byl venku a ona ve vnitř tak mě to znovu vystříklo a babička jenom řekla ty kluku roštácká já ti dám na tu tvoju hambatou prcku … Moje babička potom byla přísnější, často jsem musel před ní klečet v její seknici úplně nahatý před výpraskem jsem se musel svléknout úplně do naha a odevzdat ji veškeré oblečení.ona to vždycky vzala a zamčela do své skříně,klíček si zavěsila na krk.po klečení si pozvedla zástěru a sedla si na postel.já jsem si musel lehnout na její klín a tak jsem ležel nahý na jejích holých stehnách a tak mohla cítit mého ptáčka jak na to reaguje. často po pár plesknutí její pevné ruky na moji hambatou prcku se mě začal zvedat a napínat pindourek až se to nedalo vydržet a začal jsem se třít o její stehna.na to mě začala vždycky rukama silně mačkat prcku ke svýmu rozkroku, to byl pocit jako bych se chtěl schválně počůrat.pak mě zvedla a postavila vedle sebe a dlouze se na mě dívala jak mě stojí dopředu a zase sem ji musel lehnout na její stehna a zase mě plácala a mačkala rukama mou malou prcku až sem se na ní udělal a zamokřil její stehna.Pak mě ještě chvilku plácala a mačkala moji malou prcku a řekla že mě oblečení(trenky a tílko)nevrátí a že si mám jít hrát s dětmi nahatej a jestli ne tak že dostanu ještě víc a že zavolá i sousedku aby mě viděla a tak jsem si hrál chvilku na dvorku a pak jsem si zvyknul a šel jsem i před domek na pískoviště, kde byly děti ale mě to nevadilo''

Mě se u ní vždycky líbilo. Na dvorku byl dřevěnej záchod tam jsem kolikrát babičku sledoval dírkama zvenku jak tam čůrala,nevím jestli mě viděla,já jsem o tom tak nepřemýšlel.měla tam velikou zahradu se včelínem tak tam bylo hodně včel.jednoho dne jsem tam jako obvykle lítal jenom v trenýrkách jako ty včeličky a stalo se že mě jedna štípla. ale zrovna na prcku nejspíš mě zalítla pod trenky. začal jsem trochu bulet a utíkal jsem do světnice za babičkou.Když jsem ji to pověděl tak řekla že mě musí vydělat žihadlo a abych si sundal trenky.moc jsem nechtěl trošku jsem se styděl nahatýho mě už viděla 100x.ale aby se na mě dívala ze vzdálenosti 10cm to se ještě nestalo.až ted.sundal jsem trencle a dal jsem je babičce do ruky. Ona řekla že by stejně potřebovaly vyprat a hodila je do umyvadla že je vypere.a řekla abych si lehl do postele na břicho že mě to vidělá.něco hledala a za chvilku přišla,v jedné ruce měla pinzetu a v druhé měla lupu že tak to uvidí lépe.jak mě takhle prohlížela !

u moji babičky co jsem k ní jezdíval přes víkendy jsem zažíval zvláštní pocity. mě v té době bylo něco kolem 12let a babičce něco kolem 50let.

Osudová Seznamka Štěstí V děčíně

Měla moc krásné tělo, nikdy jsem ho v těch upocených a zmuchlaných hadrech ve kterých se válela po hospodě ani nezaregistroval. kozičky – slušné trojčičky, na nich pěkně trčící růžové bradavčičky zvaly k pěknému polaskání. Abyste byli v obraze. Po několika tazích začala ječet a škrabala zeď až mi z toho naskakovala husí kůže. Zmizela v koupelně a já se posadil na postel. Dneska vyšlo šmírování na mě. Gejzír semena stříkal do Božčiny kundy a ta ječela jako Viktorka u splavu – prý takovou mrdanici už dlouho nezažila. Trochu zavrtěla prdelí a začala se na ně přirážet.

Hele Boženu už zase táhnou k hajzlíkům, už je zase pěkně vožralá, ty jí zase zmrdaj tu díru řehotali se kámoši u stolu. Zaplatil jsem, vyslechl si nejapné poznámky kámošů a odcházel s Božkou do nedaleké bytovky. Ani jsem si to neuvědomil, ale najednou jsem svíral v ruce tvrdého čurana a proháněl ho levačkou, pěkně od srdce. Prcal jsem ze všech sil a za chvíli se dostavil výsledek.

„Tak pojď už,“ sténala Radka touhou po mě, „vidíš že se nemohu hýbat, jinak bych si pro tebe dávno došla,“ eroticky na mě mrkala a špulila pusu

Na druhou stranu, žijeme jen jednou a co si neužijeme dnes, neužijeme si nikdy a nikdy nevíš, co tě zítra potká a prožij si každý den naplno. Nedal se přečíst, protože ta žena byla vyfocena zepředu a nápis byl z boku. Dříve jsem se jejího tažení po obchodech celkem rád účastnil, ale časem jsem začínal zjišťovat, že rozdílný názory na různé zboží nás dvou mě uvádí do absolutní frustrace a už po několika minutách strávených společně v nějakém obchodě ztrácím energii cokoliv ji ukazovat a k něčemu se vyjadřovat. Po svém způsobu. Co mi to v tom obchodě prodali? Za chvilku se asi oblek naplnil, protože se již nic nedělo, vzduch přestal syčet a Radka pomalu klesla na zem do polohy s do široka roztaženými nohami a rukami jakoby připravenými mě uchopit a pomilovat se. Ta situace se silně podobala té dnešní. Nyní jsem si byl jistý, že ani ten nápis na stehně té ženy jsem v obchodě neviděl. „Je to normální ženský catsuit, jen jeho materiál není podlepený latex a ale pouze latexová fólie. „Nooo,“ trochu jsem zaváhal, protože popravdě řečeno víc než pro ni to bylo pro mě. Přece není možný, aby živý člověk se proměnil v sexuální nafukovací pannu.

Seznamka Ostrava