Vsál Jsem Její Bradavku A Cítil Jak Mi Do Pusy Stříká Mlezivo.

Apr 29, 2017

Cervenala som sa ked mi nieco hovoril, pripadala som si ako uplny debil…. Drzal ma pocas svojho doznievajuceho orgazmu, stali sme tam v objati ako dvaja milenci, vobec to nevyzeralo ako znasilnenie (no az na ten noz na mojom krku). Sedel za mnou, ohovaral ma s kamaratom, a vobec mu nevadilo ze vsetko pocujem, verejne sa mi vysmieval a ponižoval ma, nenavidela som ho, chcela som, aby mi dal pokoj, aby odisiel z tohto sveta!!! Bolo to odporne, pomaly som si ho zasuvala az do hrdla a potom zase vysuvala – rychlejsie!!Prilozil mi noz ku krku a zacal ma bozkavat, nebolo to ako predtym, bolo to vasnivejsie a neznejsie…to asi preto, lebo vedel ze sa nebudem branit. Preco milujem pohlad do jeho rozzurenych oci, ked mi hrozí päsťou? Raz som bola velmi vystrasena, z neho…na kazdu blbost co som povedala mal opacny nazor, vyhladaval dovody preco ma nenavidiet, bala som sa ze mi vrazi…tak som sa mu od strachu pozrela do oci (a dodnes to lutujem). Ked svojimi ustami presiel k mojmu krku, zacala som jemne vzdychat. Bolest pomaly ustupovala, zacal sa vo mne hybat, prirazal stale rychlejsie a rychlejsie, o par minut do mna busil ako o zivot, bolo to na nevydrzanie. Potom prestal a zacal sa smiat – snad si si nemyslela ze ti to chcem urobit nezne“ dalej sa rehotal „iba som chcel, aby si aspon trochu zvlhla“ pozrel sa na mna s uskrnom v tvari, snazil sa mi posmievat….kym som nad tym rozmyslala, pred ocami sa mi nieco mihlo, dvakrat. Zazvonilo, bol cas zbalit si veci a pobrat sa domov, mierila som k dveram so sklonenou hlavou, myslela som si ze odchadzam posledna, ale nahle sa predomnou objavilo telo, patrilo Jemu…chcela som ho okriknut nech mi nezavadzia v ceste, no skor nez som nieco stihla povedat, prehovoril On: -musime si nieco vyjasnit“ -je mi jedno co si chces vyjasnit, ale vyjasnuj si to sam, ponahlam sa!!

Seznamka Praha

Jinak byl ovšem nový dům Joeaa Cassandry tím nejpříjemnějším místem a během prvního večera jsem s lehkýmproviněním musel přiznat, že Joe ani vkus na ženy rozhodně neztratil –Cassandra byla sice statná, ale v tom nejlepším možném směru krásně ženskyoplácaná a přitažlivá. Ucítil jsem její vlhkou čupřinku a obrysy buchtičky pod mokrýmichloupky. I já jsem tu možnost uvítal,protože mě opravdu vzrušovalo ty dva sledovat. Ikdyž jsem si to se Sylvou nerozdával ani zdaleka tam dlouho, známé cukání vkoulích mi hlásilo, že brzy jí naplním kundičku svým horkým semenem. Cassandra se prohnula, oběma rukama si stisklasvá mohutná prsa k sobě a zaklonila hlavu v dlouhém, tlumeném výkřiku. Joeještě několikrát přirazil a pak vyjel svým ohonem z její kundy a sevřel ho u kořenerukou. Zároveň jsem ale nasouložící pár zíral se vzrůstající fascinací a vzrušením. Kozičky s trčícími bradavkami jítrčely přes tričko a hlásaly široko daleko, že jejich majitelka je sama pořádněnadržená. Zatínal jsem zuby, abych vydržel s výstřikem, až se Jennifer sprotáhlým zasténáním prohnula do luku a v její pružné pičce začalo cukat.Zatímco Joe dole přitisknul svůj ochablý penis na břichoCassandry a zabořil tváře mezi její obrovské dudy, my se Sylvou jsme sepropadali do nejkrásnějšího orgasmu, jaký jsme spolu kdy prožili. Neviděl jsem cizídvojici šukat od doby, kdy jsem na vysoké škole přehlédl vzkaz spolubydlícího apřekvapil ho přímo uprostřed akce s odbornou asistentkou katedry na našempokoji.

Nasadil jsem k její díře čuráka a začal pomalu protahoval její prdel. Zavolal jsem a druhý den místo do školy jsem spěchal za svou nadrženou těhulí. Už se ti to začíná líbit viď ty čubino. Jednou jsem pročítal inzeráty v sexy seznamce, kde se nabízela jedna těhule k perverznímu sexu, který jí její manžel odmítá, právě proto že je těhotná. Tahal jsem jí za ně a začal s mým oblíbeným dojením. Vsál jsem její bradavku a cítil jak mi do pusy stříká mlezivo. Kouřila fantasticky a za chvíli dostala za svou dobře odvedenou práci mrdku přímo do krku. Martina byla nenasytná čubka. Řekla si, že si s tebou můžu dělat co chci né, tak drž ty kurvo. Občas jsem vsál velký hnědý dvorec a okusoval ho ostrými zuby.

Ten chlápek už tam ležel, ale jak ležel!?Šlapala jsem tak rychle že to netrvalo ani moc dlouho a už jsem byla u kůlničky.Kolo jsem opřela o ní a hned zapadla dveřmi tou dekou dovnitř!

Hned jak jsem se druhý den probudila, jsem si vzpomněla na včerejší zážitek, úplně jsem se z toho celá vzrušením rozechvěla a v rozkroku jsem měla zvláštní vlhko.Měla jsem chuť si za onanovat ale řekla jsem si že si to pěkně udělám v kůlničce když to tam bylo takové žůžo!Nejdříve jsem si sedla na židličku u postele a také jsem si všimla že na stole je nějaký časopis a na něm provazy!Bylo slyšet jak na mě pořád volal:Kačenko miluji tě, jsi moje největší láska v mém životě!Já ho ale beru jenom jako nějakého dědka a nějakou hračku ke svému mladému perverznímu ukájení!Onanovala jsem jako zmatená a prstíky si strkala do přední dírky a poštěváček si třela jako diblík!Vzdychal a fuňel jako prase před porážkou a já se mu s holou prdelkou schválně nakrucovala před hubou a smála se mu.Přitom jsem mu za něj i občas rukou zatahala a provázek zase utahovala aby ho měl pořádně zaškrcený tak jako v tom časopise!Otevřel oči a říká to snad není pravda a že na mě čekal, že si chtěl se mnou zahrát takovou hru a že mě sváže on a ne já jeho!Svlékla jsem si bez rozmyšlení své vlhké modré kalhotky a zavěsila je na ten stejný hřebíček co minule!Bylo to srandovní já 13letá a můžu poroučet dědkovi co si zamanu!Teďka jsem si říkala co mám dělat vzbudit ho?